Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak odwrócić samochód jedną ręką, to prawdopodobnie nie musisz wydawać fortuny na wymyślną kołyskę, która jest wykonana z metalu lub plastiku. Raczej powinieneś polegać na modułach montażowych RAM lub czymś nieco bardziej fikuśnym.

Jeśli jednak naprawdę szukasz podstawki, która jest równie praktyczna, co stylowa, to możesz rozważyć tę: AiShell(tm). Posiada wodoodporne złącze Car Cradle Connector, twardą pozłacaną powierzchnię kontaktową oraz dwie twarde pozłacane powierzchnie kontaktowe dla zderzaka i błotników Twojego samochodu. W przeciwieństwie do swojego droższego odpowiednika, aiShell(tm) został zaprojektowany do użytku w samochodzie.

aiShell(tm) nosi również zaszczytny tytuł najlepszej podstawki pod telefon. Posiada regulowaną płytę tylną, która dostosowuje się do szerokości Twojego telefonu i odchyla się do góry, aby dostosować się do różnych szerokości. Ponadto nóżki aiShell(tm) zaciskają się mocno, aby utrzymać telefon na miejscu.

Podstawka aiShell(tm) nie jest jedyną podstawką do smartfonów, która została oceniona. Wiele z bardziej zaawansowanych modeli na rynku wykorzystuje zastrzeżony projekt, który zawiera stop aluminium dla trwałości i wytrzymałości. Są one testowane pod kątem hałasu, wibracji i sztywności, a także ich zdolności do wytrzymania korozji. Dzięki temu jest to doskonały wybór dla samochodów średniej wielkości, które nie są ciężkie lub podatne na wgniecenia i zarysowania. Ponadto jest lekka – waży zaledwie 30 procent wagi swojej stalowej poprzedniczki.

Mimo konkurencji, aiShell(tm) ma zaszczyt być najbardziej innowacyjną na świecie kołyską do wykonywania skrętów jedną ręką. Choć nie jest to szczególnie stylowy model, to jest to najlepsza kołyska do przewracania samochodu za pomocą prostego skrętu nadgarstka. Poza tym jest to najbardziej przystępna cenowo opcja na rynku, co sprawia, że jest to najbardziej przystępny sposób na pozbycie się smartfona z chodnika. Wreszcie, może być używany ze smartfonem o dowolnym rozmiarze lub marce. Niezależnie od modelu, możesz być pewien, że będziesz miał przyjemny czas podczas korzystania z niego.

Podczas gdy aiShell(tm) może być najlepszą podstawką do obracania, jeśli masz jedną rękę, możesz uzyskać bardziej eleganckie rozwiązanie, po prostu montując swój smartfon na desce rozdzielczej. Możesz również spróbować tej sztuczki z systemem stereo, ale prawdopodobnie będziesz musiał usunąć płytę czołową jednostki głównej, zanim będziesz mógł ją z powrotem założyć.