Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić śmierdzącą substancję, istnieje kilka dostępnych opcji. Obejmują one stary standby, ocet, jak również mleko i jajka. Możesz również spróbować swoich sił w tworzeniu wojskowego malodorantu. Najlepiej jednak starannie wybrać swój cel.

Kluczem jest znalezienie kombinacji składników, które będą produkować śmierdzącą substancję bez negatywnych skutków ubocznych. Aby dokonać tego wyczynu, będziesz potrzebował trzech rzeczy: plastikowej butelki, pustej 20-uncjowej butelki i zestawu nożyczek. Pierwsza z nich jest najbardziej oczywista. Używając odpowiedniej kombinacji tych trzech rzeczy, możesz stworzyć imponująco wyglądający pojemnik, który utrzyma Twój smród w tajemnicy.

Drugim składnikiem jest materiał, z którego wykonana jest butelka. Jak możesz sobie wyobrazić, plastikowa butelka jest najbezpieczniejszą opcją. Zamiast ryzykować pęknięte naczynie, możesz kupić je w lokalnym sklepie dla dolarowców lub w sklepie spożywczym. Po wypełnieniu go około połowy drogi amoniakiem, jesteś gotowy do pracy. Alternatywnie, można również zdecydować się na użycie zip-top baggie zamiast. Dzięki temu można uszczelnić mieszaninę za pomocą epoksydowej lub podobnej powłoki.

Trzecią opcją jest zakup zestawu, zawierającego wszystko, co będzie potrzebne do wykonania własnego. Wiele zestawów zapewni butelkę, pokrywę i garść substancji chemicznych, które pomogą Ci wykonać pracę. Podczas gdy większość zestawów zawiera te same składniki, mogą one nie być dokładnie takie same. Na przykład, niektóre mogą zawierać amoniak, wybielacz, a nawet kilka musujących substancji chemicznych. Upewnij się, że dokładnie czytasz instrukcje, aby upewnić się, że nie wkładasz stopy w usta.

Ostatni składnik to trochę oszustwo. Prawdopodobnie nie jest to najważniejsza część, ale fakt, że już ją nabyłeś, jest z pewnością zaletą. Poza tym, plastikowa butelka raczej się nie stłucze. Poza tym masz gwarancję, że z każdej butelki wydobędziesz przyzwoitą ilość śmierdzącej substancji.

Największą czkawką jest to, że będziesz musiał poczekać kilka dni, zanim będziesz mógł użyć tej rzeczy. Ale, długoterminowa nagroda jest tego warta. Po prostu pamiętaj, aby zostawić swoją bombkę w ciepłym miejscu przez tydzień lub tak. W zależności od rodzaju jajka, którego używasz, proces ten może trwać dłużej niż byś chciał. Na szczęście istnieje mnóstwo stron online, które sprzedadzą ci surowce potrzebne do stworzenia własnego naparu.

Nie ma idealnego sposobu, aby dowiedzieć się, jak zrobić śmierdzącą substancję. Jednakże, powinieneś być w stanie wymyślić ciekawe pachnące urządzenie z odrobiną kreatywności i smaru do łokcia. Przy odrobinie eksperymentów, możesz być w stanie wymyślić sztuczkę, która jest tak samo śmierdząca, jak i zabawna. W trakcie tego procesu dowiesz się wiele o tym, co działa, a co nie, i będziesz uzbrojony w lepszą ocenę składników, których używasz.