Ten artykuł jest owocem współpracy naszej redakcji z portalem internetowym dla-majsterkowicza.pl

Posiadanie dziecka to jedno, ale sprawienie, by przebrało się za kota może być nieco większym wyzwaniem. Dobrą wiadomością jest to, że możesz łatwo złożyć kostium kota od podstaw, używając niedrogich materiałów i bez umiejętności kodowania. Oznacza to, że możesz stworzyć swój własny kostium w mgnieniu oka.

Faktem jest, że tworzenie kostiumu kota to zabawne i interaktywne zajęcie, które spodoba się całej rodzinie. Może być trochę za zimno na zewnątrz, aby wyjść i kupić kostium, ale istnieje wiele sposobów, aby uzyskać pracę przy minimalnym wysiłku. Jeśli masz w rodzinie lil kitty, nie ma powodu, aby nie wykorzystać w pełni chłodnej pogody.

Aby Twój kostium był godny uwagi, potrzebujesz kilku podstawowych elementów: odpowiedniego kociego ogona, kaptura w kocim rozmiarze i kilku piór. Będziesz również potrzebować przyzwoitej wielkości kleju, aby utrzymać to wszystko razem. Kiedy już skończysz, jesteś gotowy, aby pokazać swoje rzeczy w Halloween i poza nim. W końcu to Ty jesteś obiektem zazdrości całej okolicy!

Na szczęście, to rzemiosło może być złożone w mniej niż 30 minut, więc możesz zająć miejsce w pierwszym rzędzie na paradzie Halloween. Poza tym, będziesz mógł pochwalić się swoimi nowymi wyrobami wszystkim znajomym i członkom rodziny. Potem możesz spędzić trochę czasu z dziećmi lub odeprzeć wścibskiego sąsiada.

Dla miłośników kotów istnieje konkurs, w którym możesz wziąć udział, aby wygrać fajne nagrody. W zależności od wieku dziecka, możesz nawet zagrać sędziego Eunice. Jak więc zdecydujesz, którą płeć przetestować w tym sezonie Halloween? Jedno jest pewne, Twoje dzieci będą się bawić przez wiele godzin. Upewnij się, że masz kilka książek w pobliżu, aby odwrócić uwagę. Nie zapomnijcie o kilku kieliszkach wina, aby dopełnić wieczór. Z kilkoma dobrze przemyślanymi i oh so spooky spooky cat costumes pod swoim pasem, będziesz mógł świętować ze swoim maluchem i jego przyjaciółmi w tym samym czasie. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem Halloween, czy oddanym snoopem, dobry kostium kota jest najlepszym sposobem na zapewnienie, że twoje dzieci są najlepiej ubranymi dziećmi w sąsiedztwie. I nie martw się, jest jeszcze czas na zakupy w celu uzyskania najlepszych cen.